Tisíce odborníků
připravených odpovídat na vaše otázky

Jak získat vyjádření od odborníků?

1. Vytvořte výzvu s popisem článku, který aktuálně připravujete, a otázkou.
2. Systém okamžitě rozešle výzvu relevantním odborníkům.
3. Do několika hodin začnete dostávat první odpovědi. Vyberte si ty nejlepší.
V naší databázi najdete odborníky podle oblastí, ve kterých působí. Zároveň již mají zkušenost se spoluprací s novináři, tento způsob spolupráce vítají a chápou její význam.
Vaši výzvu uvidí všichni odborníci z oblastí, které jste si zvolili. Výzvy jsou anonymní. Svou identitu odhalíte pouze odborníkům, se kterými jste se rozhodli spolupracovat.
Doporučujeme výzvy psát v dostatečném časovém předstihu, alespoň 2 dny před uzávěrkou. První odpovědi však lze očekávat již do několika hodin po schválení vaší výzvy.
Pokud potřebujete vyjádření odborníka okamžitě, můžete si vybrat ze seznamu odborníků a kontaktovat je individuálně telefonicky. Myslete však na to, že to bude pracnější a nezískáte tolik kvalitních vyjádření, jako při vytvoření výzvy.
Služba na pomoc novinářům je bezplatná a navždy bude. Odborníci poskytují vyjádření zdarma, výměnou za bezplatnou publicitu.
Služba „pomoc novinářům“, která propojuje novináře a odborníky, je bezplatná a vždy bezplatná bude. Již brzy spustíme službu „sponzorovaný obsah“, která bude zpoplatněna.
Jana Beer photo

“Z vlastní novinářské praxe vím, že získání vyjádření od odborníka je časově náročné, přitom ale velmi důležité pro zajištění objektivity.”

Jana Beerová, bývalá novinářka a spoluzakladatelka Medializuj.cz

 

Jak to probíhá po registraci?