Tisíce odborníků
připravených odpovídat na vaše otázky

Jak získat vyjádření od odborníků?

1. Vytvořte výzvu s popisem článku, který aktuálně připravujete, a otázkou.
2. Systém okamžitě rozešle výzvu relevantním odborníkům.
3. Do několika hodin začnete dostávat první odpovědi. Vyberte si ty nejlepší.
V naší databázi najdete odborníky podle oblastí, ve kterých působí. Zároveň již mají zkušenost se spoluprací s novináři, tento způsob spolupráce vítají a chápou její význam.
Vaši výzvu uvidí všichni odborníci z oblastí, které jste si zvolili. Výzvy jsou anonymní. Svou identitu odhalíte pouze odborníkům, se kterými jste se rozhodli spolupracovat.
Doporučujeme výzvy psát v dostatečném časovém předstihu, alespoň 2 dny před uzávěrkou. První odpovědi však lze očekávat již do několika hodin po schválení vaší výzvy.
Pokud potřebujete vyjádření odborníka okamžitě, můžete si vybrat ze seznamu odborníků a kontaktovat je individuálně telefonicky. Myslete však na to, že to bude pracnější a nezískáte tolik kvalitních vyjádření, jako při vytvoření výzvy.
Služba na pomoc novinářům je bezplatná a navždy bude. Odborníci poskytují vyjádření zdarma, výměnou za bezplatnou publicitu.
Medializuj.cz nezodpovídá za vyjádření registrovaných odborníků. Odborníci však ve svých profilech uvádí reference na existující vyjádření v médiích, takže si je můžete snadno ověřit.
Služba "pomoc novinářům", která propojuje novináře a odborníky, je bezplatná a vždy bezplatná bude. Poskytujeme také placenou službu "sponzorovaný obsah", která pomáhá firmám a odborníkům s nativní reklamou v médiích. Tato služba je dostupná všem registrovaným odborníkům.
Registrace
Na Medializuj.cz jsou registrováni i novináři z těchto médií:
Každý článek by měl být podepřen fundovaným názorem odborníka. Jako redaktorka časopisu o bydlení píšu o různých tématech (stavba, technika, zahrada, právo), a jsem velice vděčná za možnost oslovit odborníka z jakéhokoli oboru. Od doby, kdy se Medializuj.cz na českém internetu objevilo, jsem přes něj odborníky oslovila několikrát a byla jsem nadšená tím, jak spolupráce funguje. Přímá komunikace s odborníky bez PR agentur je rychlá a hladká.
Denisa Streublová
Denisa Streublová
Blesk Bydlení
Skvělý portál, který mi již několikrát vytrhl trn z paty. Jednoduchý princip, snadné užívání, efektivní fungování. Odborníci reagují většinou rychle, velké plus je, že mají zkušenost s médii, čili vědí, co a jak. Usnadňuje mi práci s hledáním odborníků ochotných podělit se se čtenáři o své znalosti a zkušenosti. Nacházím zde rovněž inspiraci pro tvorbu nových témat. Se službami Medializuj jsem velmi spokojená.
Kateřina Hájková
Kateřina Hájková
Novinářka na volné noze - Flowee, Prozeny, Economia, Jóga Dnes
Medializuj.cz především šetří čas. Službu pro hromadné oslovení odborníků z vybraných oborů, kteří se navíc sami vyjadřovat chtějí, a možnost si pak z odpovědí vybírat na základě relevance, považuji za obrovský přínos pro pestrost výsledných anket. V kombinaci s vlastními zdroji navíc umožňuje najít i nekonvenční názory na dané téma, což je pro výslednou pluralitu názorů velké plus.
Michal Hron
Michal Hron
Finmag.cz
Jana Beer photo

“Z vlastní novinářské praxe vím, že získání vyjádření od odborníka je časově náročné, přitom ale velmi důležité pro zajištění objektivity.”

Jana Beerová, bývalá novinářka a spoluzakladatelka Medializuj.cz

Chci oslovit odborníky
 

Jak to probíhá po registraci?

Registrace

Vybíráme z blogu

Novinky