Tisíce odborníků
připravených odpovídat na vaše otázky

Jak získat vyjádření od odborníků?

1. Vytvořte výzvu s popisem článku, který aktuálně připravujete, a otázkou.
2. Systém okamžitě rozešle výzvu relevantním odborníkům.
3. Do několika hodin začnete dostávat první odpovědi. Vyberte si ty nejlepší.
V naší databázi najdete odborníky podle oblastí, ve kterých působí. Zároveň již mají zkušenost se spoluprací s novináři, tento způsob spolupráce vítají a chápou její význam.
Vaši výzvu uvidí všichni odborníci z oblastí, které jste si zvolili. Výzvy jsou anonymní. Svou identitu odhalíte pouze odborníkům, se kterými jste se rozhodli spolupracovat.
Doporučujeme výzvy psát v dostatečném časovém předstihu, alespoň 2 dny před uzávěrkou. První odpovědi však lze očekávat již do několika hodin po schválení vaší výzvy.
Pokud potřebujete vyjádření odborníka okamžitě, můžete si vybrat ze seznamu odborníků a kontaktovat je individuálně telefonicky. Myslete však na to, že to bude pracnější a nezískáte tolik kvalitních vyjádření, jako při vytvoření výzvy.
Služba na pomoc novinářům je bezplatná a navždy bude. Odborníci poskytují vyjádření zdarma, výměnou za bezplatnou publicitu.
Služba „pomoc novinářům“, která propojuje novináře a odborníky, je bezplatná a vždy bezplatná bude. Již brzy spustíme službu „sponzorovaný obsah“, která bude zpoplatněna.
Na Medializuj.cz jsou registrováni i novináři z těchto médií:
Jana Beer photo

“Z vlastní novinářské praxe vím, že získání vyjádření od odborníka je časově náročné, přitom ale velmi důležité pro zajištění objektivity.”

Jana Beerová, bývalá novinářka a spoluzakladatelka Medializuj.cz

 

Jak to probíhá po registraci?