Pomozte novinářům
a zviditelněte se v médiích

Jak to funguje?

1. Novinář vytvoří výzvu s popisem článku, který připravuje, a otázkou.
2. Budete upozorněni na výzvy, které jsou pro vás na základě vybrané kategorie vhodné.
3. Pokud bude pro novináře vaše odpověď relevantní a zajímavá, zveřejní ji.
Můžete pomoci ke zkvalitnění žurnalistiky a získáte publicitu zdarma.
Příprava odpovědi vám zabere přibližně 5 minut. Samozřejmě to záleží na otázce a oboru, kterého se dotaz týká. Většinou jde pouze o kratší odpovědi, v případě doplňujících otázek a pro širší spolupráci vás bude následně novinář kontaktovat individuálně.
K profilu mají přístup pouze novináři, které prověřují a schvalují administrátoři platformyMedializuj.cz. Váš profil není veřejný.
Služba na pomoc novinářům je bezplatná a navždy bude.
Služba "pomoc novinářům", která propojuje novináře a odborníky, je bezplatná a vždy bezplatná bude. Poskytujeme také placenou službu "sponzorovaný obsah", která pomáhá firmám a odborníkům s nativní reklamou v médiích. Tato služba je dostupná všem registrovaným odborníkům.
Registrace
Na Medializuj.cz jsou registrováni i novináři z těchto médií:
Jana Beer photo

“Z vlastní novinářské praxe vím, že získání vyjádření od odborníka je časově náročné, přitom ale velmi důležité pro zajištění objektivity.”

Jana Beerová, bývalá novinářka a spoluzakladatelka Medializuj.cz

Registrace
Medializuj.cz je praktická a dobře fungující platforma, která snadno propojuje novináře s odborníky z různých oborů. Oceňuji zejména profesionální přístup týmu Medializuj.cz k výběru spolupracujících odborníků s cílem ověřit jejich kvalifikaci a bezproblémovou a aktivní komunikaci s realizačním týmem i se samotnými novináři.
Mgr. Lenka Hlavičková, Ph.D.
Mgr. Lenka Hlavičková, Ph.D.
Psychoterapeutka pracující s dospělými i s dětmi
Platformu „Medializuj“ považuji za velmi užitečný nástroj pro objektivizaci mediálních zpráv a pro uveřejnění různých názorů odborníků. Nikdo nemůže vědět všechno a výměna názorů je užitečná.
Ing. Jan Zavřel, CSc.
Ing. Jan Zavřel, CSc.
SÚZ VŠE Praha - Interim management, krizový management, finanční řízení, posudky podnikatelských záměrů, IS/IT systémy, ochrana osobních údajů
Na službě Medializuj se mi líbí propojení profesionálů s médii hlavně v tom ohledu, že vám chodí cílené poptávky na váš konkrétní obor a funguje to. Snažím se dlouhodobě vzdělávat širokou veřejnost v rámci mých videí a možnost objevit se v renomovaných médiích mi moje snažení usnadňuje a zároveň mám takto větší dosah v rámci mého působení. Za mě obrovská pochvala pro tento projekt, protože to pomáhá všem zúčastněným stranám. Má to smysl i přesah.
Michal Kuzněcov
Michal Kuzněcov
CEO, privátní finanční konzultant, Kuzněcov & Partners Invest s.r.o.

Vybíráme z blogu

Novinky

Kodex chování

  1. Vytvořte si atraktivní profil, prezentujte své nejsilnější stránky, prokažte odborné znalosti, zkušenosti a dosažené výsledky.
  2. Na výzvy od novinářů odpovídejte co nejrychleji. Uvědomte si, že žurnalisté mají striktně stanovené uzávěrky a pracují rychle. Myslete na to, že obvykle vyhrává ten první.
  3. Prosíme, nikdy neodpovídejte na výzvy, které jsou mimo oblast vašeho zájmu a znalostí. Respektujme vzájemně svůj čas a práci.